Powiat złożył wnioski do Ministerstwa Edukacji Narodowej o dofinansowanie w ramach programu „Inwestycje w Oświacie”, które dotyczą trzech placówek. Teraz czeka na ogłoszenie wyników.

Pierwszy wniosek na kwotę ponad 516 tysięcy złotych dotyczy budynku po dawnym OPP przy ulicy Łopuskiego. Powiat chce aby znajdowało się tu zaplecze sportowe dla istniejącego stadionu lekkoatletycznego.

Kolejny wniosek dotyczy remontu internatu przy Zespole Szkół im. Macieja Rataja w Gościnie. Kwota dofinansowania wynosi blisko milion złotych.

Trzeci wniosek na kwotę nieco ponad 200 tysięcy złotych dotyczy dofinansowania do utworzenia multimedialnej pracowni wirtualnej rzeczywistości i druku 3D w Zespole Szkół im. Henryka Sienkiewicza. 

Więcej w materiale wideo.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn