Powiat złożył wnioski o dofinansowanie do modernizacji auli w dwóch jednostkach oświatowych, w Koperniku i Sienkiewiczu. Teraz czeka na ogłoszenie wyników.

Wnioski zostały złożone w ramach rządowego Programu Inwestycji Strategicznych. Pierwszy wniosek na kwotę ponad 1 miliona 600 tysięcy złotych dotyczy modernizacji wnętrz auli w I Liceum Ogólnokształcącym Dwujęzycznym im. Mikołaja Kopernika.

Kolejny wniosek dotyczy remontu wnętrz auli, często nazywaną salą teatralną, w Zespole Szkół im. Henryka Sienkiewicza. Kwota dofinansowania wynosi nieco ponad 400 tysięcy złotych.

Więcej w materiale wideo.

 

Komentarze  
+1 # Były Uczeń 2023-08-02 15:38
Panie Starosto a kiedy możemy spodziewać się remontu auli w Ekonomie. Może zostały jeszcze jakieś pieniądze z Gryfa. Aula w Ekonomie jest również w opłakanym stanie z przeciekającym dachem i grzybem na ścianie. Czyżby pieniądze dla wybranych ??
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn