Trwa kolejna edycja konkursu „Sportowa Natura”. Lasy Państwowe łączą siły z klubami sportowymi i wspólnie zachęcają do aktywnego spędzania czasu na łonie natury. Najciekawsze pomysły będą nagrodzone kwotą 10 tys. złotych.

Celem konkursu jest promocja Lasów Państwowych poprzez popularyzację ruchu na świeżym powietrzu w otoczeniu przyrody. Wnioski o granty mogą składać kluby sportowe. Najwyżej oceniane są wnioski o jak najszerszym zasięgu promocyjnym.

Kto może złożyć wniosek?

Kluby sportowe, wpisane do KRS lub prowadzące działalność odpłatną pożytku publicznego w rozumieniu ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

Na co można uzyskać wsparcie?

Wnioski promujące Lasy Państwowe poprzez popularyzację ruchu na świeżym powietrzu w otoczeniu przyrody.

Katalog działań promocyjnych ma charakter otwarty.

Przykładowa tematyka:

– promocja obcowania z naturą,

– aktywne spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu w otoczeniu lasów,

– edukacja leśna i przyrodnicza,

– korzystanie z produktów lasu.

Organizatorem konkursu są Lasy Państwowe.  

Cel:

Promocja Lasów Państwowych dotycząca w szczególności promocji obcowania z naturą, aktywnego spędzania wolnego czasu i rekreacji na świeżym powietrzu w otoczeniu terenów leśnych, edukacji leśnej i przyrodniczej społeczeństwa, uprawiania sportu oraz turystyki, a także korzystania z produktów lasu dla codziennych potrzeb.

Najwyżej oceniane są wnioski o jak najszerszym zasięgu promocyjnym. Wniosek powinien zostać złożony w terminie co najmniej 30 dni przed planowaną datą realizacji.

Wnioski są rozpatrywane systematycznie, nie rzadziej niż raz w miesiącu.

Informacje o wynikach konkursu pojawią się na stronie internetowej organizatora. Jeden wnioskodawca może złożyć jeden wniosek w ramach konkursu.

Termin składania wniosków:

30 września 2023

Szczegółowe informacje na stronie: tutaj

informacja i grafika: www.cilp.lasy.gov.pl oraz www.granty.pl

 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn