W sobotę 9 września na boisku sportowym w Sarbi odbyła się trzecia edycja imprezy integracyjnej pn. „Dzień Rolnika” z udziałem mieszkańców Gminy Kołobrzeg oraz gmin ościennych.

W tym roku powiat kołobrzeski również włączył się w organizację tej imprezy i przekazał na współorganizację tego wydarzenia 20.000 złotych. „Dzień Rolnika” rozpoczął się mszą świętą w kościele pw. św. Jana Chrzciciela w Sarbi. Następnie na boisku sportowym oficjalnego otwarcia imprezy dokonali gospodarze tego wydarzenia:  wójt Gminy Kołobrzeg Włodzimierz Popiołek, sołtys Sarbi Wiesława Bartwanowicz oraz wicestarosta kołobrzeski Jacek Kuś. Jak co roku impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców naszego powiatu. Gry i zabawy dla dzieci z nagrodami, konkursy, stoiska wiejskie, domowe wypieki oraz występy kapel i zespołów ludowych to część atrakcji przygotowanych podczas tegorocznej imprezy. Wśród uczestników wydarzenia był również starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski, który podziękował Sołtys Wiesławie Bartwanowicz za organizację tej imprezy, która niewątpliwie integruje mieszkańców naszego powiatu.

Podczas tegorocznego festynu młodzi druhowie z Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej w Sarbi przeprowadzili zbiórkę charytatywną dla strażaka Piotra Milczarka.

rolnik 1

rolnik 2

rolnik 3

rolnik 4

rolnik 5

rolnik 6

rolnik 7

Komentarze  
+1 # Wyborca 2023-09-11 15:05
A na drugim zdjęciu widać kandydatkę nr 1 na przyszłą Panią Senator . Pewnie Pan Gromek ma już niezłego "galara" , tym razem zapewne o swoją przyszłość .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn