Kierujący w Mołtowie przekroczył dopuszczalną prędkość. Mężczyzna w trakcie kontroli przyznał, że nie posiada prawa jazdy. Jego pojazd został odholowany na policyjny parking, a wobec niego skierowano wniosek o ukaranie do sądu.

Pełniąc nadzór nad ruchem Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Kołobrzegu korzystają z nieoznakowanego pojazdu BMW. Funkcjonariusze podczas przejeżdżania przez m. Mołtowo zauważyli pojazd osobowy, który znacznie przekraczał dopuszczalną prędkość w tym miejscu. Policjanci dokonali pomiaru i ustalili, że mężczyzna jechał o 31 km/h za szybko. Podczas kontroli ujawnili także, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. 46-letni kierujący został ukarany mandatem w kwocie 800 złotych za przekroczenie dopuszczalnej prędkości oraz skierowano wobec niego wniosek o ukaranie w związku z brakiem wymaganych uprawnień. Mężczyzna będzie musiał także ponieść koszty holowania.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn