Kilka dni temu pojawiła się oficjalna informacja na temat wyników egzaminów zawodowych w ramach sesji LATO 2023, które odbyły się w czerwcu 2023 roku w Zespole Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich im. E.Gierczak w Kołobrzegu. Zarówno w klasie technik ekonomista, jak i technik hotelarstwa zdawalność wyniosła 100 %.

W klasie technik ekonomista do egzaminu przystąpiło 21 osób - zdali wszyscy, w tym 5 zdających uzyskało wyniki z części praktycznej na poziomie 100%. Wynik powyżej 90% uzyskało 13 osób. Na kierunku technik hotelarstwa do egzaminu przystąpiło 29 osób, zdali wszyscy, w tym 3 zdających uzyskało wynik z części praktycznej na poziomie 100%. Wynik powyżej 90 % uzyskało 17 zdających.

W sesji egzaminacyjnej LATO 2023 w Zespole Szkół Ekonomiczno – Hotelarskich im. E. Gierczak przeprowadzono łączne 8 egzaminów. Poza wymienionymi kierunkami, przeprowadzono egzaminy dla: technik żywienia i usług gastronomicznych, technik reklamy, technik informatyk, technik programista, technik organizacji turystyki oraz technik handlowiec, w których zdawalność oscylowała na poziomie 87%-97%. Co ważne, aby zdać egzamin zawodowy, należy osiągnąć wynik nie mniejszy niż 75% w części praktycznej.

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn