Zapraszamy do obejrzenia kolejnego odcinka audycji „Rozmowy z widokiem na powiat”. Z wicestarostą Jackiem Kusiem rozmawiamy między innymi o inwestycjach zakończonych w mijającej kadencji oraz planach na przyszłość.

Poruszamy również temat ścieżki rowerowej do Pyszki, bezpłatnych porad prawnych oraz piątkowej konwencji Wspólnoty Samorządowej.

Więcej w materiale video.

Komentarze  
+13 # Wacław G. 2024-02-21 19:55
Ulica Jedności- kolejny bubel projektowy podobnie jak na ulicy Wschodniej w zakresie ścieżki rowerowej na przejazdach kolejowych. Jak można pozostawić najniebezpieczniejsze miejsca bez przebudowy - bez odpowiedniej szerokości ścieżki i z rogatkami na trasie przejazdu roweru, skierowując ruch na jezdnię pod koła kierowców (Wschodnia). W Kołobrzegu jakaś plaga z uzgodnieniami z PKP. W Polsce inni dają radę?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn