Dwa ostatnie lata to najbardziej urodzajne lata w powiecie jeżeli chodzi o inwestycje, mówi Jacek Kuś. Ale jest również wiele inwestycji, których zrealizować się nie udało. To głównie remonty dróg.

Wiele zrealizowanych inwestycji w powiecie udało się zrealizować dzięki środkom jakie starostwo pozyskało chociażby ze sprzedaży Gryfa.

Same inwestycje drogowe w powiecie opiewają na kwotę blisko 35 milionów złotych.

A już za chwilę do użytku zostanie oddany parking przy Ognisku Pracy Pozaszkolnej przy ulicy Mazowieckiej. Do dyspozycji będzie 56 miejsc parkingowych, w tym 3 miejsca dla pojazdów z kartą parkingową wraz z wykonaniem drogi manewrowej oraz drogi dla pieszych. W południowej części działki powstają dwa boiska do piłki plażowej. Zadanie zostało sfinansowane ze środków własnych powiatu.

Jednak wiele inwestycji wciąż czeka na swoją kolej. Nie udało się przeprowadzić wszystkich remontów dróg.

Jak mówi Jacek Kuś, potrzebne są zmiany systemowe, samorząd potrzebuje wsparcia i pomocy.

Więcej w materiale wideo.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn