Starostwo przedstawia wyniki analizy statystycznej obejmującej 2023 rok, w zakresie średniej zdawalności osób szkolonych w danym ośrodku szkolenia kierowców. oraz liczby uwzględnionych skarg złożonych na dany ośrodek. 

Zestawienie w zakresie średniej zdawalności egzaminów w ośrodkach szkolenia kierowców z podziałem na poszczególne kategorie sporządzone zostało na podstawie informacji o wynikach egzaminów państwowych przesłanych z Wojewódzkich Ośrodków Ruchu Drogowego. Mieszkańcy naszego powiatu poza ZORD-em w Koszalinie egzaminy na prawo jazdy zdawali w ośrodkach  w Gdańsku, Łomży, Nowym Sączu, Siedlcach, Słupsku, Szczecinie, Toruniu, Warszawie, Wrocławiu i Zielonej Górze. 

Przedstawione dane statystyczne dotyczą ośrodków szkolenia kierowców działających na terenie powiatu kołobrzeskiego, które na dzień 31-12-2023 roku wpisane były do prowadzonego przez Starostę Kołobrzeskiego rejestru ośrodków szkolenia kierowców.

W 2023 roku do organu nadzorującego nie wpłynęła żadna skarga na ośrodki szkolenia kierowców.

analizapraw

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn