Budowa ścieżki pieszo-rowerowej wzdłuż ulicy Grzybowskiej została zakończona. Wczoraj nastąpił odbiór techniczny. Koszt inwestycji to niemal 3 miliony złotych.

Budowa ścieżki pieszo-rowerowej wzdłuż ulicy Grzybowskiej rozpoczęła się w drugiej połowie ubiegłego roku i jest już gotowa. Nowa ścieżka połączyła się z istniejącymi trasami rowerowymi wzdłuż ulicy Grzybowskiej i w samym Grzybowie.

Powiat Kołobrzeski na rozbudowę ulicy Grzybowskiej w Kołobrzegu w zakresie budowy drogi rowerowej otrzymał dofinansowanie w wysokości 50 % w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Długość odcinka drogi objętego inwestycją wynosi nieco ponad kilometr. Zakres prac polegał  na: rozbudowie chodnika o drogę rowerową, budowę ciągu pieszo - rowerowego, przebudowę zjazdów oraz przebudowę i budowę oświetlenia.

Koszt całej inwestycji to blisko 3 miliony złotych.

Komentarze  
+2 # Prawak 2024-02-24 13:09
Gotowa? A nie wygląda... Brak piasku w spoinach ratowali wczoraj sypiąc go tyle, że teraz jest tam piaskownica. Na odcinku zrobionym ledwie rok czy dwa lata temu kostka jest luźna.
Znakowanie ścieżki wykruszyło się po kilku dniach.
Nie ma kontynuacji ścieżki na wyjazdach z osiedla. Nie ma też przejścia dla pieszych. Czyli rowerzyści będą fruwać nad wyjazdami? Będzie larum po pierwszym zderzeniu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Mieszkaniec Kołobrzeg 2024-03-05 06:43
03.05 ścieżka jest ale ciemno jak u muzyna w D...E
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn