Komenda Powiatowa Policji w Kołobrzegu otrzymała wsparcie od powiatu w kwocie 40 tysięcy złotych. Środki mają być przeznaczone na zwiększenie ilości nadgodzin policjantów, a także na zapewnienie wyżywienia funkcjonariuszy w sezonie letnim, którzy zasilą szeregi kołobrzeskiej komendy.

Obecnie policja mierzy się z problemem dużej liczby wakatów. W Kołobrzegu jest ich aż 14. Stąd potrzeba aby wielu funkcjonariuszy pracowało w nadgodzinach. Dlatego powiat kołobrzeski postanowił wesprzeć naszą komendę przekazując na ten cel 40 tysięcy złotych. Z tek kwoty część trafi także na wyżywienie funkcjonariuszy w sezonie letnim.

Dodatkowo starosta zadeklarował dofinansowanie w wysokości 50% na zakup nowego radiowozu.

Podczas konferencji komendant powiatowy Dariusz Hoc przedstawił swojego nowego zastępcę. Został nim podinspektor Robert Adamczyk. 

Więcej w materiale wideo.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn