Pasjonaci dziennikarstwa z Liceum im. Mikołaja Kopernika już po raz X zorganizowali sesję dziennikarską. W tym roku przybliżono temat mediów w internecie.

X sesja dziennikarska to efekt połączenia zamiłowania do dziennikarstwa i ciężkiej pracy uczniów I Liceum Ogólnokształcącego Dwujęzycznego im. Mikołaja  Kopernika. Każdego roku uczniowie starają się wybrać taki temat, który zainteresowałby adeptów dziennikarstwa. W tym roku przybliżono temat mediów w internecie, a prelegentami podczas dzisiejszej sesji byli: dziennikarka Monika Makoś, Wojciech Szot z Gazety Wyborczej oraz Kamila Kowalska, która przybliżyła nam emocje w internecie, a dokładniej komunikację reklamową i pop-psychologię. W trakcie sesji Kamila zaprezentowała i omówiła kilka ciekawych, ale i wywołujących silne emocje reklam, a także zasygnalizowała na co nie zwracać uwagi surfując w internecie.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn