Przez cały wczorajszy dzień kołobrzescy funkcjonariusze działali na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego i szczególnie nadzorowali zachowanie na drodze rowerzystów i pieszych.

Na terenie powiatu kołobrzeskiego cyklicznie prowadzone są przedsięwzięcia związane z działaniami policjantów ruchu drogowego. Tym razem funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Kołobrzegu sprawowali szczególny nadzór nad ruchem w związku z nieprzestrzeganiem przepisów przez pieszych i rowerzystów. Działania miały na celu egzekwowanie stosowania się uczestników ruchu do obowiązujących regulacji prawnych dotyczących relacji pieszy – pojazd i rower – inny uczestnik ruchu. W ramach prowadzonych kontroli policjanci sprawdzali m.in. trzeźwość rowerzystów oraz obowiązkowe wyposażenie jednośladu.

 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn