Dzisiaj w Zespole Szkół im. Henryka Sienkiewicza odbyło się rozdanie certyfikatów kwalifikacji zawodowej uczniów piątej klasy technikum informatycznego. Dla wszystkich uczniów, egzamin zawodowy okazał się dużym sukcesem.

Siedemnaścioro uczniów piątej klasy technikum informatycznego w Zespole Szkół im. Henryka Sienkiewicza ma się czym pochwalić. To bardzo dobre wyniki z egzaminu zawodowego. Uczniowie Technikum Zawodowego nr 2 zdają egzaminy w ramach kształcenia w zawodzie technik informatyk. Są to 2 egzaminy INF.02 - Administrowanie i eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i lokalnych sieci komputerowych oraz INF.03 - Tworzenie i administrowanie stronami internetowymi i bazami danych. Każdy egzamin składa się z 2 części- pisemnej i praktycznej. Pozytywne wyniki obu egzaminów nadają uczniom kwalifikacje w zawodzie technika informatyka a ich edukacja w technikum informatycznym kończy się uzyskaniem dyplomu technika informatyka.

Wszyscy uczniowie zdali część pisemną z progiem 50%. 3 uczniów zdało z wynikiem 100 % pisemny i praktyczny. 7 uczniów egzamin pisemny zdało na 100%.

Wszystkim uczniom gratulujemy sukcesu.

Więcej w materiale wideo.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn