Dzisiaj w Zespole Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich odbyły się targi edukacyjne dla uczniów szkół podstawowych. Wystawcami były szkoły ponadpodstawowe z powiatu kołobrzeskiego oraz instytucje pomagające w planowaniu kariery zawodowej. 

Już od dwudziestu lat w Kołobrzegu Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna organizuje Powiatowe Targi Edukacyjne, których celem jest promowanie szkół powiatu kołobrzeskiego oraz możliwość sprawdzenia przez młodzież swoich predyspozycji zawodowych, zdolności i umiejętności. 

Wśród wystawców znalazł się m.in. Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej z Koszalina, kołobrzeski urząd pracy oraz szkoły ponadpodstawowe. Każda z nich miała do przedstawienia swoją wyjątkową ofertę.

Targi Edukacyjne jak co roku cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem wśród młodzieży.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn