Dzisiaj w obecności starosty kołobrzeskiego Mirosława Tessikowskiego, wicestarosty Jacka Kusia oraz sekretarza powiatu Jerzego Leszczyńskiego, pani Kinga Wysocka złożyła ślubowanie i została awansowana na stanowisko naczelnika Wydziału Inwestycji i Zamówień Publicznych.

Pani Kinga Wysocka w starostwie powiatowym w Kołobrzegu została przyjęta na staż w 2004 roku w Wydziale Komunikacji. 1 lipca 2005 roku rozpoczęła pracę na stanowisku podinspektora w Biurze Promocji Powiatu. Obecnie pełniła funkcję starszego inspektora w Wydziale Inwestycji i Zamówień Publicznych.

Dziś promocję na wyższe stanowisko, starszego inspektora, otrzymała również pani Karolina Warowa z Wydziału Inwestycji i Zamówień Publicznych.

 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn