Zadzwoń i zadaj pytanie staroście. W środę o 17.40 równolegle na antenie TKK i Radia Kołobrzeg "Rozmowy z widokiem na powiat". Program na żywo z telefonicznym udziałem słuchaczy i widzów.

Gościem audycji będzie starosta kołobrzeski Mirosław Tessikowski. Pytania i opinie dotyczące życia powiatu można stawiać w trakcie trwania programu pod numerem telefonu 94 355 38 01, a także w komentarzach pod zapowiedzią.

Komentarze  
0 # Ronin 2024-05-28 09:02
Panie Starosto centrum miasta probuje sie odkorkowac ale caly czas ma mnostwo petentow zalatwiajacych sprawy urzedowe i tym samym samochodow stawianych przy starostwie a takze przy urzedzie miasta. Jaki jest Pana stosunek do podjecia decyzji wyprowadzenia urzedow ze scislego centrum miasta? Kolobrzeg potrzebuje nowoczesnego urzedu ale tez bozkolizyjnego miejsca do podjechania pod taki urzad. W dobie poteznych funduszy UE i ograniczenia emisji spalin w centrach miast taka inwestycja jest bardzo potrzebna.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Perun 2024-05-29 15:43
Czy budowana ścieżka rowerowa z Kołobrzegu do Pyszki powinna być zdaniem Pana Starosty być przedłużona do Karlina?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn