×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Wczoraj około godziny 17. na skrzyżowaniu ścieżki rowerowej z wyjazdem przy ulicy Myśliwskiej doszło do potrącenia 60-letniej kobiety.


W poniedziałek przed godziną 17. kołobrzeska policja została zawiadomiona o zdarzeniu drogowym w rejonie ulicy Myśliwskiej. Kierująca samochodem nie ustąpiła pierwszeństwa, doszło do potrącenia rowerzystki, która została przewieziona do szpitala. 60-latka po badaniach wróciła do domu, na szczęście skończyło się na obtarciach i obtłuczeniach. Policja zakwalifikowała to zdarzenie jako kolizję. Kierująca suzuki została ukaran mandatem karnym w wysokości 500 złotych.
W ostatnim okresie kołobrzescy policjanci odnotowali zwiększoną liczbę zdarzeń drogowych z udziałem rowerzystów i kierowców. Funkcjonariusze apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o większość ostrożność.
 
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn