×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Policjanci z kołobrzeskiej drogówki po raz kolejny koncentrują swoje działania na eliminowaniu z naszych dróg piratów drogowych. Mundurowi przeprowadzili akcję polegającą na kaskadowym pomiarze prędkości.Policjanci z Ogniwa Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu kontrolują kierowców na drogach powiatu kołobrzeskiego. Szczególną uwagę zwracają na tych, którzy poruszają się z nadmierną prędkością. W ciągu kilku godzin mundurowi ujawnili 18 wykroczeń popełnionych przez kierowców podróżujących drogami powiatu. W trakcie działań funkcjonariusze zatrzymali nietrzeźwą kierującą, która miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie.
Ponadto funkcjonariuszka Ogniwa Ruchu Drogowego odnalazła zaginioną kobietę. W godzinach przedpołudniowych zgłoszono, iż z ośrodka w Dźwirzynie oddaliła się 70 letnia kobieta z problemami z pamięcią . Po godzinie 14:00 w rejonie ul. Jedności Narodowej w Kołobrzegu policjantka Ruchu Drogowego zauważyła kobietę której rysopis odpowiadał zaginionej. Seniorka w rozmowie z policjantką nie potrafiła powiedzieć jak się tam znalazła i skąd jest.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn