×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Jest drugi pozew w trybie wyborczym. Starosta Tomasz Tamborski złożył pozew w trybie wyborczym przeciwko Barbarze Aściukiewicz z PiS.
 
 
 
 
 
O pozwie w trybie wyborczym starosta poinformował dzisiaj rano. - W ostatnim okresie pojawiły się informacje, z którymi nie możemy się zgodzić. Będę stał zawsze na straży dobrego imienia samorządu Powiatu Kołobrzeskiego, zarządu i mojego imienia. Myślę, że mniej więcej w tym samym czasie jak tu stoimy, w Sądzie Okręgowym w Koszalinie składany jest pozew przeciwko kandydatce PiS do Rady Powiatu, Barbarze Aściukiewicz. Nie pozowlę, aby nas szykanowano - powiedział Tomasz Tamborski.
A te jak nazwał Tamborski szykany ze strony Barbary Aściukiewicz to wypowiedzi o okradaniu szkół podległych pod powiat przez zarząd powiatu i samego starostę. Te słowa Barbara Aściukiewicz powiedziała 5 października 2018 roku podczas konferencji PiS: Z przykrością przyjmujemy słowa, że trzeba zabierać pieniądze jednym, de facto ich okradać, po to, żeby przekazywać je innym. Chodzi mi tutaj o sprawę Zespołu Szkół Morskich i kwestie poruszone przez Zarząd Powiatu. (...) Do tej pory nie wiemy gdzie podziały się trzy miliony i dlatego te trzy miliony, które przeznaczone były na szkołę morską i inne środki, które szkoły wypracowują z tzw. działalności własnej, gdzie one się podziewają. Ale starosta dodał, że nie tylko o wypowiedzi z tej konferencji chodzi. 
 
Starosta Tomasz Tamborskidomaga się sprostowania, zaprzestania takich wypowiedzi i przeprosin. Barbara Aściukiewicz dzisiaj nie komentuje sprawy. Jak powiedziała naszej redakcji musi się zapoznać z pozwem.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn