×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Dzisiaj w Bezprawiu kołobrzeska Prokuratura próbowała ustalić jak doszło do zdarzenia, w wyniku którego została postrzelona kobieta prowadząca samochód. 

 
 
 
 
 
Kołobrzeska prokuratura wróciła na miejsce zdarzenia. 2 października wieczorem w rejonie miejscowości Bezpraw padł strzał w kierunku jadącego ulicą samochodu. Pojazdem kierowała kobieta, jechała sama. Kula przebiła karoserię skody i trafiła w jej obie nogi. Na szczęście nie doszło do wypadku drogowego, kobieta z trudem, ale opanowała samochód. Ranna trafiła do kołobrzeskiego szpitala. Dzisiaj jest już w domu, ale czeka ją długa rehabilitacja. 
Policja szybko ustaliła, kto w tym czasie polował i wytypowano mężczyznę, który został zatrzymany. Nie przyznaje się do winy. Dziś przeprowadzono rekonstrukcję przebiegu zdarzeń, by ustalić, co robił mężczyzna, i jak to się stało, że kula trafiła w pojazd.  

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn