×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Powiat Kołobrzeski wygrał sprawę sądową z dzierżawcą ośrodka "Gryf". Wyrok jest nieprawomocny, dzierżawca zapowiedział apelację. 
 
 
 
 
 
 
 
 
Wygrana powiatu w I instancji nie oznacza zakończenia sprawy. Dzierżawca zapowiedział odwołanie od wyroku i dopiero gdy powiat wygra sprawę apelacyjną, będzie mógł sprzedać ośrodek Gryf bez obciążeń w postaci obecnego dzierżawcy. 
Wcześniejsze próby sprzedaży ośrodka Gryf przez powiat kołobrzeski nie doszły do skutku. Starosta mówi, że kolejny przetarg zostanie ogłoszony na początku przyszłego roku. Cena obiektu nie ulegnie zmianie – to 30 milionów złotych. 
Jeżeli w 2019 roku powiatowi uda się sprzedaż ośrodka Gryf, cała kwota zostanie przeznaczona na inwestycje w powiecie kołobrzeskim. 


 
 [hdvs videoid=6120]
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn