×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Kołobrzescy kryminalni nie ustają w walce z przestępczością narkotykową. Funkcjonariusze podczas działań zatrzymali na terenie Kołobrzegu dwie osoby, które posiadały przy sobie narkotyki w postaci marihuany i amfetaminy. Zabezpieczono łącznie ponad 50 gramów zabronionych substancji.Intensywne działania policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu zajmujących się zwalczaniem przestępczości narkotykowej pozwoliły na zatrzymanie dwóch mężczyzn w wieku 17 i 30 lat. Do zatrzymania podejrzanych doszło w minionym tygodniu na terenie Kołobrzegu.
Kryminalni dzięki pracy operacyjnej ustalili, że mężczyźni mogą posiadać przy sobie narkotyki. Ten fakt się potwierdził w trakcie ich legitymowania. Policjanci znaleźli przy nich amfetaminę i marihuanę.
Osoby zatrzymano i doprowadzono do Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu. Przeprowadzone czynności przez technika kryminalistyki wykazały, że zabezpieczone substancje to prawie 50 gramów marihuany oraz blisko 4 gramy amfetaminy.
Mężczyźni usłyszeli już zarzuty posiadania środków odurzających. Za to przestępstwo grozi im kara pozbawienia wolności do lat 3.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn