×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Powiat kołobrzeski zakończył ostatni etap remontu ulicy Michałowskiego w Kołobrzegu.  - To ostatni, 90-metrowy odcinek, na którym wymieniona została stara nawierzchnia na nową kostkę betonową. Koszt remontu to 75.000 złotych. Tym samym cała ulica Michałowskiego została już wyremontowana - mówi starosta Tomasz Tamborski i wymienia kolejne zaplanowane remonty.
- Teraz na drodze Świecie Kołobrzeskie - Morowo, zgodnie z naszym planem i uzgodnieniami z sołectwem, rozpoczynamy prace polegające na wycince zakczaczeń, podcince drzew oraz profilowaniu i odwodnieniu poboczy. Jednocześnie kolejna ekipa Zarządu Dróg Powiatowych przystępuje do wycinki zakczaczeń i podcinki drzew na drodze Gościno - Pławęcino, a następnie Wartkowo - Dargocice. Kolejnym zadaniem, jakie chcemy zrealizować w tym roku, aby poprawić bezpieczeństwo mieszkańców, jest doświetlenie przejść dla pieszych, m.in. na ulicy Mazowieckiej przy Zakładzie Aktywności Zawodowej, na ulicy Jedności Narodowej przy kościele oraz w Charzynie przy szkole. W tych miejscach będziemy montować specjalne lampy doświetlające - dodaje Tomasz Tamborski.
 
Komentarze  
0 # tamara 2019-02-23 08:06
Podcinka drzew to nie remont. Tak mało tych remontów w takim Powiecie jak nasz ,że ich ilość trzeba nadrabiać pracami typu utrzymanie pobocza i podcinkami krzaków. Przecież to są prace z utrzymania pasa drogowego.Jak się nie można pochwalić remontami to się mówi o przycinaniu krzaków. Pogratulować pomysłu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn