Tatiana Gutowska spełnia marzenia! Młoda tancerka jest w finale programu You Can Dance Nowa Generacja 2. Przebojowa 13-latka znalazła się w gronie 4 najlepszych tancerzy młodego pokolenia.

Rozkochała w sobie jury programu, ale również widzów, którzy bardzo mocno jej kibicują, co widać w mediach społecznościowych.

Tatiana jest tancerką kołobrzeskiej Szkoły Tańca VSDS, laureatką turniejów i zawodów o randze ogólnopolskiej i międzynarodowej. Na swoim koncie ma najwyższe laury w kategoriach solo, mini formacje oraz formacje. Mistrzyni oraz podwójna druga wicemistrzyni w kategoriach hip hop.

Czy do tego dojdzie tytuł zwycięzcy programu YCD? O tym przekonamy się już w piątek 24 marca.

Tatiana jest o krok od wygranej i teraz jak nigdy wcześniej potrzebuje dużej ilości głosów. W tym tygodniu głosowanie trwa do piątku, aż do zakończenia głosowania w programie na żywo.

B8B2BFCA D7CE 4006 B66A 419A6CCC2099

EB83F47A 940E 4BEA A9E7 75BF42A783E2

Komentarze  
+4 # Dorka32 2023-03-22 15:49
Trzymamy mocno kciuki za Tatianę. Gratulacje.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Nasze Programy

Rozmowy z widokiem na powiata
Prezydencki kwadrans
Zdrowie w pigułce
kwadrans z historia
chronograf TKK
chronograf TKK
chronograf TKK
chronograf TKK