×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Kto z Polski pojedzie na Eurowizję 2018? TVP ogłosiła już finalistów polskich preselekcji, którzy wystąpią w Krajowych Eliminacjach do Konkursu Piosenki Eurowizji w Lizbonie. Wśród nich znalazła się kołobrzeżanka, Maja Hyży.
 
 
 
 
 
 
Podczas Koncertu Krajowych Eliminacji Eurowizji 2018 wystąpi 10 finalistów wybranych drogą preselekcji. Wśród nich znalazła się kołobrzeżanka Maja Hyży, z domu Krygier. Popularność przyniósł jej udział w programie X-Factor  W 2015 roku wydała płytę W chmurach. Maja Hyży od kilku lat koncertuje w całym kraju, w 2017 roku wystąpiła w Kołobrzegu podczas finału WOŚP. W preselekcjach na Eurowizję 2018 wystąpi z piosenką Skin. Propozycja Mai Hyży nie została jeszcze opublikowana w sieci. O tym, kto będzie reprezentował Polskę podczas międzynarodowego konkursu muzycznego już kolejny rok z rzędu zadecydują telewidzowie i jury. Eliminacje odbędą się 3 marca. Trzymamy kciuki za Maję i czekamy na publikację jej najnowszego utworu.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook

Nasze Programy

zebranie na zywo
Rozmowy z widokiem na powiata
Prezydencki kwadrans
kwadrans z historia
chronograf TKK
chronograf TKK
 

Najnowsze wideo

Kołobrzeg walczy z osteoporozą

Paź 22, 2021 / Zdrowie

Porozmawiajmy o anoreksji

Paź 22, 2021 / Zdrowie

Zatrucie chlorem w Aquariusie

Paź 22, 2021 / Miasto

Promenada coraz bliżej

Paź 21, 2021 / Miasto

Kosz morski w Porcie Kołobrzeg

Paź 21, 2021 / Miasto

Uwaga na silny wiatr

Paź 21, 2021 / Miasto

Rozmowy z Widokiem na Powiat 20.10.2021

Paź 20, 2021 / Rozmowy z widokiem na powiat