Poseł Marek Hok złożył interpelację do Premiera Mateusza Morawieckiego, w której pyta o możliwość rozszerzenia tarczy antykryzowej 2.0 oraz tarczy PFR 2.0 na kolejne branże, które ucierpiały wskutek pandemii COVID-19.

Takie rozwiązanie pozwoliłoby uchronić przed upadkiem wielu przedsiębiorców oraz zapobiec likwidacji setek tysięcy miejsc pracy.

- Kolejne branże zostały pominięte w przegłosowanych przez PiS ustawach pomocowych - tarcza 6.0 oraz tarcza PFR 2.0. Powoduje to, że dziesiątki tysięcy przedsiębiorców zostanie zmuszonych do zamknięcia swoich działalności, co przełoży się na likwidację wielu miejsc pracy. Jako Koalicja Obywatelska od dawna postulujemy o ujęcie wszystkich branż bez zbędnego różnicowania, które z powodu pandemii COVID-19 utraciły dochody. Jest to w mojej ocenie rozwiązanie optymalne - mówi poseł Marek Hok.

Komentarze  
+16 # Olo999 2020-12-18 06:59
Niby ok, prosi o ujęcie wszystkich bez kodów a za moment wypisuje pytanie "Czy planowane jest uwzględnienie na liście tarczy 6.0" i zaczyna wymieniać parę kodów PKD. Bez sensu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+14 # syndrom obłudy 2020-12-18 07:09
1-Niech Pan Hok powie ilu "przedsiębiorców" z jego otoczenia kupiło nowe mercedesy od marca 2020r,za rządowe wsparcie w ramach przeciwdziałań skutkom Covid.
2.Teraz Hok wymaga pieniędzy od rządu,który w miarę możliwości wspiera firmy ,którym jest trudniej z powodu pandemii. Powinniśmy być wdzięczni opatrzności,że Platforma Obywatelska przegrała wybory(długo ich jeszcze nie wygra)bo oni by Polakom pokazali jak wygląda zagłada,eksterminacja i zgliszcza w praktyce. Przypomnę ,co powiedział kolega Hoka,niejaki Vincent , Jacek Rostowski ,a powiedział"piniendzy nima i nie bedzie".A tym ,którzy nie wiedzą ,kto to jest Vincent objaśniam:to taki obywatel Wielkiej Brytanii i Polski ,który kiedy obejmował tekę ministra polskiego rządu nie posiadał polskiego NIP-u ,ani też numeru Pesel.
3-może by tak Hok z zarobionych nie koniecznie ciężką pracą naszych pieniędzy,oddał część potrzebującym przedsiębiorcom.Panie Hok jest dobry czas by wypełnił Pan brakujące historie chorób.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+14 # sugestia 2020-12-18 09:27
Mam nieodparte wrażenie,że Hok odleciał.
Pisze bzdurne interpelacje,żeby pokazać,że coś robi.Panie Hok jeśli chce Pan pomóc ludziom,mieszkańcom naszego miasta, często, niestety naiwnym, swoim wyborcom,to niech Pan podejmie działania,które spowodują,że w Kołobrzegu będzie taniej. Prosimy o spowodowanie by pracujący w Kołobrzegu przestali być wynagradzani z najniższej krajowej.A może Pan zmobilizuje swoją koleżankę,Powiatowego Rzecznika Konsumentów Panią Anetę Cieślicką,aby się przejechała, na przykład , na początek, po kołobrzeskich stacjach paliw i zapytała dlaczego u nas tak drogo.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook

Pogoda

Słonecznie

10°C

Kołobrzeg

Słonecznie

Wilgotność: 81%

Wiatr: 22 km/h

  • 25 Lut 2021

    Słonecznie 15°C 7°C

  • 26 Lut 2021

    Przelotne opady 7°C 3°C

Nasze Programy

zebranie na zywo
Rozmowy z widokiem na powiata
Prezydencki kwadrans
kwadrans z historia
chronograf TKK
chronograf TKK
 

Najnowsze wideo

DKF - marzec 2021

Lut 25, 2021 / Artykuły sponsorowane

Prezydencki Kwadrans 23.02.2021r.

Lut 24, 2021 / Prezydencki kwadrans

Rozmowy z widokiem na powiat - 24.02.2021

Lut 24, 2021 / Rozmowy z widokiem na powiat

Kwadrans z historią odc. 50

Lut 24, 2021 / Kwadrans z historią

Rozmowy z widokiem na powiat (wideo)

Lut 24, 2021 / Najnowsze artykuły

Sunrise zostaje w Podczelu (wideo)

Lut 24, 2021 / Miasto