×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Stowarzyszenie Amazonek w Kołobrzegu organizuje w sobotę 8 października Dzień Otwarty dla osób chcących bliżej poznać problemy kobiet, które wygrały walkę z nowotworem piersi. W tym dniu będzie możliwość spotkania i rozmowy z doktor Beatą Kordela, lekarzem onkologiem z Poradni Onkologicznej w Koszalinie. Porad będzie także udzielał Remigiusz Paprocki, psycholog współpracujący z naszym stowarzyszeniem. - Osobom zainteresowanym opowiemy o zasadach odżywiania się w czasie i po zakończonym leczeniu, ponieważ odpowiednia dieta pomaga w walce z chorobą. Amazonki pokażą Państwu, jak przeprowadzać badanie piersi oraz automasaż-  informuje Grażyna Foszcz-Mirecka z zarządu stowaryszenia.
 
Członkinie stowarzyszenia będą oczekiwać na swoich gości w godzinach od 11-tej do 14-tej, w siedzibie przy ul. Wąskiej 1 w Kołobrzegu ( budynek hali sportowej)
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Nasze Programy

Rozmowy z widokiem na powiata
Prezydencki kwadrans
Zdrowie w pigułce
kwadrans z historia
chronograf TKK
chronograf TKK
chronograf TKK
chronograf TKK