W październiku ma się rozpocząć remont miejskiego targowiska przy Trzebiatowskiej. W czasie prowadzenia prac, rynek będzie działał przy ul. 6 Dywizji Piechoty. 

 

Jeszcze w ubiegłym P. Lewandowski z Zieleni Miejskiej informował, że tymczasowe targowisko, na czas trwania remontu tego właściwego nie może być zlokalizowane przy ul. 6 Dywizji Piechoty. A taką lokalizację miasto wypracowało z osobami prowadzącymi handel na rynku już dużo wcześniej.  Problem były zmiany organizacji ruchu. Zarządcą ul. 6 Dywizji Piechoty jest powiat. Kilka dni temu odbyło się spotkanie starosty z prezesem Zieleni Miejskiej i wypracowano inne rozwiązanie. Na 6 Dywizji Piechoty będzie nowe przejście dla pieszych. Po stronie targowiska, na pasie zielonym Zieleń Miejska wybuduje też tymczasowy chodnik i przygotuje tymczasową organizację ruchu, w której zostaną zawarte wszystkie zmiany.

Remont targowiska przy Trzebiatowskiej ma się rozpocząć w październik i potrwać pół roku. Wówczas handel będzie się odbywać właśnie przy 6 Dywizji Piechoty.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook

Pogoda

Słonecznie

10°C

Kołobrzeg

Słonecznie

Wilgotność: 81%

Wiatr: 22 km/h

  • 25 Lut 2021

    Słonecznie 15°C 7°C

  • 26 Lut 2021

    Przelotne opady 7°C 3°C

Nasze Programy

zebranie na zywo
Rozmowy z widokiem na powiata
Prezydencki kwadrans
kwadrans z historia
chronograf TKK
chronograf TKK
 

Najnowsze wideo

DKF - marzec 2021

Lut 25, 2021 / Artykuły sponsorowane

Prezydencki Kwadrans 23.02.2021r.

Lut 24, 2021 / Prezydencki kwadrans

Rozmowy z widokiem na powiat - 24.02.2021

Lut 24, 2021 / Rozmowy z widokiem na powiat

Kwadrans z historią odc. 50

Lut 24, 2021 / Kwadrans z historią

Rozmowy z widokiem na powiat (wideo)

Lut 24, 2021 / Najnowsze artykuły

Sunrise zostaje w Podczelu (wideo)

Lut 24, 2021 / Miasto