Koncerty, spektakle i seanse filmowe. Takie imprezy znajdziemy w styczniowym programie Regionalnego Centrum Kultury.

Styczniowy program imprez w Regionalnym Centrum Kultury jest różnorodny i ciekawy, dlatego każdy powinien znaleźć w nim coś dla siebie. Fani Dyskusyjnego Klubu Filmowego „Sztorm” będą mieli okazję na obejrzenie nowych produkcji, a ponieważ program jest bogaty, seanse są wyświetlane również w wybrane soboty. A dla dzieci, tradycyjnie w niedzielę o godzinie 11 odbywają się Poranki Młodego Widza.

Dorośli miłośnicy teatru będą mogli wybrać się m. in. na spektakl „Kochane pieniążki” w wykonaniu Bałtyckiego Teatru Dramatycznego. Z kolei 28 stycznia w sali widowiskowej odegrany zostanie spektakl Teatru Capitol pt. „Klimakterium”, ale styczeń w RCK to także koncerty, takie jak tent z okazji Dnia Babci i Dziadka pt. "Dziadkowie nasi kochani", czy rock'owego zespołu "Muchy".

Ponadto 15 stycznia Bydgoscy Soliści wykonają koncert karnawałowy „Przetańczyć całą noc”.

Dokładne daty i godziny znajdują się na plakatach oraz na stronie i FB Regionalnego Centrum Kultury.

 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook

Nasze Programy

zebranie na zywo
Rozmowy z widokiem na powiata
Prezydencki kwadrans
Zdrowie w pigułce
kwadrans z historia
chronograf TKK
chronograf TKK
 

Najnowsze wideo