Wydarzenia Dnia

 

Służba w ramach patroli rowerowych odbywa się latem, w zależności od warunków atmosferycznych. To już kolejny rok, kiedy kołobrzescy policjanci patrolują teren powiatu na jednośladach.

Policyjne patrole rowerowe wyruszyły w teren. Podczas służby policjanci na rowerach dbają o bezpieczeństwo osób odpoczywających na ternie miasta Kołobrzeg, służą swoją pomocą turystom i mieszkańcom, a także udzielają rad dotyczących bezpieczeństwa. W związku ze sporym ruchem pieszych w rejonie promenady i wejść na plaże, zwracają szczególną uwagę na bezpieczeństwo niechronionych uczestników ruchu drogowego. 

Mamy nadzieję, że służba pełniona w ten sposób pozwoli uniknąć kolejnych zagrożeń oraz wpłynie na wzrost bezpieczeństwa na lokalnych trasach rowerowych, w parkach i innych miejscach, z których korzystają mieszkańcy i turyści.

kpp2row

kpp1row

Komentarze  
+6 # kael 2021-07-16 10:18
kiedyś w cyrku widziałem niedźwiedzia na rowerze
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook

Pogoda

Parse error in downloaded data

Nasze Programy

zebranie na zywo
Rozmowy z widokiem na powiata
Prezydencki kwadrans
kwadrans z historia
chronograf TKK
chronograf TKK