Jak aktualnie wyglądają prace przy budowie galerii handlowej oraz czy będzie w niej kino? Takie pytania zadaliśmy dzisiaj Prezesowi Spółki „Karuzela Kołobrzeg”.

Budowa galerii Karuzela cały czas przebiega zgodnie z harmonogramem. Przypomnijmy, pod koniec lata według planu ma zostać oddany układ komunikacyjny, czyli rondo, a do końca roku miał zostać otwarty sklep Leroy  Merlin. 

Kolejny cel to otwarcie galerii handlowej, które ma nastąpić we wrześniu przyszłego roku. Jeśli chodzi o kino, to temat nie jest zamknięty, wszystko zależy od branży filmowej.

Pewne jest natomiast, że w  galerii znajdzie się około 60 sklepów. Do tematu wrócimy.

 

Komentarze  
+2 # mirons 2021-10-26 22:02
Ulica Krzywoustego od Ronda Patana do Karuzeli będzie zakorkowana przez cały rok. Brawo Pani Prezydent i Radni
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+5 # POzytyw 2021-10-26 22:38
A zapytaliście się, dlaczego wody opadowe z tych kilkunastu hektarów chce odprowadzać do Parsęty zwykłym rowem?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+11 # TOM 2021-10-27 10:40
Z Karuzeli robi się karuzelka.Obiecywano 9o sklepów, a ma byc około 6o.Kino na 5-4 sal, a teraz panie figa z makiem.I nie galeria,bo brak piętra, zwykły pawilon handlowy,taki,jal juz mamt na pęczki w Kołorzegu.Jedyny konkret,to porządny sklep budowlany.Mimo to,Koszalin nie będzie zagrozony naszą "nowością.Aha,zapomniałem,pani prezydent,cos tam mówiła o galerii na Mazowieckiej.A kto uwalił ten projekt wczesniej?A no ci wszyscy,ktorzy teraz nie mają wpływu na obiekt w gminie wiejskiej.Tak ,jak wczesniej walczono z Minimalem.I co ,też powstał, ale pawilon.Taki mamy klimat,kołobrzeski,nie pozwalam na cos nowoczesnego,ale mamy HOssa,Biedronki itp.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+2 # kolobrzeg 2021-10-28 20:25
Przepraszam bardzo, ale to inwestor decyduje, co i gdzie zbuduje. Karuzela dopasowała się do potrzeb mieszkańców, więc będzie takim małym barakiem. To nie problem miasta, ale jego mieszkańców. Jak to mówi stare przysłowie: z g***a bata nie ukręcisz.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+2 # lutyk 2021-10-29 00:11
No wlasnie czyzby powirzchnia galeri ulegla zmiejszeniu?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook

Nasze Programy

Rozmowy z widokiem na powiata
Prezydencki kwadrans
Zdrowie w pigułce
kwadrans z historia
chronograf TKK
chronograf TKK