Michał Nogaś to pełen pasji dziennikarz prasowy i radiowy, który gościł wczoraj w Miejskiej Bibliotece Publicznej. Podczas spotkania autorskiego opowiedział o swojej książce „Z niejednej półki”, która jest zbiorem  rozmów z pisarkami i pisarzami z całego świata.

Michał Nogaś to dziennikarz i pisarz, jakiego potrzebowała polska literatura, ponieważ w zupełnie inny sposób , niż ten do którego przywykliśmy, rozmawia z autorami książek z całego świata, a swoje wywiady zawarł w zbiorze „Z niejednej półki”. W swojej książce autor rozmawia między innymi z Olgą Tokarczuk i Dorotą Masłowską, ale i z  Alice Munro, która po otrzymaniu nagrody Nobla wycofała się z życia publicznego i nie udziela wywiadów. Nogasiowi się to udało.

Podczas wczorajszej rozmowy, autor opowiedział również jak zaczęła się jego przygoda z dziennikarstwem i pisaniem. 

 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook

Nasze Programy

zebranie na zywo
Rozmowy z widokiem na powiata
Prezydencki kwadrans
Zdrowie w pigułce
kwadrans z historia
chronograf TKK
chronograf TKK