Do osiemnastych urodzin Sunrise Festival pozostało nieco ponad 2 miesiące. Znamy już kilkadziesiąt niezwykłych artystów, którzy zagrają w Podczelu. Właśnie ruszyła kolejna tura ogłoszeń lineup’u.

W poniedziałek poznaliśmy 2 artystów - wielką gwiazdę muzyki trance oraz przedstawiciela sceny electro-house. Dla wielu była to wręcz informacja dnia.

Wieczorem organizatorzy festiwalu wschodzącego słońca ogłosili, że w sobotę 23 lipca na Blue Stage wystąpi Giuseppe Ottaviani. Na tego artystę czekały tysiące trance-maniaków, bo o dawna uwielbia go cały świat. Zachwyca wyjątkowymi umiejętnościami i występami LIVE! Na Sunrise powróci po 10. latach. Ostatni raz meldował się w lineup’ie imprezy w 2012 roku, gdzie zagrał wyjątkowego seta na parkingu przy kołobrzeskim amfiteatrze. Teraz powróci i zachwyci ponownie!

W lineup’ie festiwalu pojawił się też Loopers. To holenderski wirtuoz electro-house. Będzie to jego debiut w Podczelu! Mimo młodego wieku z przytupem wszedł do muzycznego świata! Wszystko za sprawą singla „Gamę Over”, który skomponował do spółki z legendarnym Martin’em Garrix’em. W dorobku ma wiele znakomitych produkcji, które z pewnością zaprezentuje na głównej scenie Sunrise Festival.

18. urodziny Sunrise Festival odbędą się w dniach 21-24 lipca 2022 roku na lotnisku w Podczelu. To będzie największa i najbardziej bogata edycja festiwalu, jaką kiedykolwiek udało się wyprodukować – zapewnia organizator MDT Production. Na miejscu zobaczycie 5 gigantycznych scen, na których zagra ponad 100 artystów.

Już wiadomo, że w Podczelu wystąpią jeszcze między innymi David Guetta, Paul Kalkbrenner, ATB, Oliver Heldens, Aly & Fila, Brennan Heart z własną sceną I AM HARDSTYLE, Faithless, Eric Prydz, Borgore, Nicky Romero, Gareth Emery, Fatboy Slim, Malaa, Marshmello, Alesso, Paul van Dyk, Yellow Claw i Tchami.

 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook

Nasze Programy

zebranie na zywo
Rozmowy z widokiem na powiata
Prezydencki kwadrans
Zdrowie w pigułce
kwadrans z historia
chronograf TKK
chronograf TKK
 

Najnowsze wideo