Zadzwoń i zadaj pytanie staroście. Już jutro, w środę o 17.40 równolegle na antenie TKK, Radia Kołobrzeg Rozmowy z widokiem na powiat. Program na żywo z telefonicznym udziałem słuchaczy i widzów. Gościem będzie starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski.

Pytania i opinie dotyczące życia powiatu można stawiać w trakcie trwania programu pod numerem telefonu 94 355 38 01, a także w komentarzach pod zapowiedzią.

 

Prowadzenie Kamila Para-Mirzyńska

Komentarze  
+5 # TR 2022-06-21 14:29
Panie Starosto,czy moż pan wziąc się za tę lukę prawną w sprawie "placu budowy" na Reymonta.Jest pan urzędnikiem państwowym,drugim w terenie po wojewodzie.?Czy chce pan aby kazdy co ma miasto gdzies urządzał je po swojemu.?Czy wezwał pan kiedys tego "Inwestora" , do kiedy sie tak chce bawic w kotka i myszke z panem,prezyden, z mieszkańcami.To miejsce jest na cenzurowanym w o cenie ładu urbanistycznego nie tylko u mieszkancow ale u na szych gości.My pytamy o to od 20 lat i co? .Luka a prawna i spokój.?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-1 # Weronika 2022-06-21 22:56
Panie Starosto, obiecał Pan w tym roku chodnik dla mieszkańców osiedla kwiatów polskich w zieleniewie, przy ulicy Turystycznej. Chcielibyśmy by przede wszystkim nasze dzieci mialy bezpieczne przejście, a w tej chwili go nie ma, ani pasów ani chodnika.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-1 # Ula 2022-06-22 07:01
Czy na Grzybowskiej tych kilka metrów rozchodnika na poboczu to już koniec? Na pozostałych kilkuset metrach zostanie gruz i jakieś resztki po remoncie drogi?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook

Nasze Programy

zebranie na zywo
Rozmowy z widokiem na powiata
Prezydencki kwadrans
Zdrowie w pigułce
kwadrans z historia
chronograf TKK
chronograf TKK