W piątek w Regionalnym Centrum Kultury odbyła się gala wręczenia statuetki Kołobrzeżance Roku 2024. Została nią Monika Dziedzic.

Laureatkę nagrody Kołobrzeżanka Roku 2024 poznaliśmy w piątek wieczorem podczas uroczystej gali z okazji Dnia Kobiet w Regionalnym Centrum Kultury. Tytuł Kołobrzeżanki przyznaje kapituła dziennikarzy złożona z kołobrzeskich redakcji, która w tym roku postanowiła przyznać tę nagrodę Monice Dziedzic, przede wszystkim za pasję w życiu i w pracy. Za ogrom pozytywnych emocji, integrację i angażowanie lokalnej społeczności. Za łamanie stereotypów oraz za stworzenie szerokiej oferty biblioteki, niekiedy niezwiązanej bezpośrednio z czytelnictwem. Wśród nominowanych do tytułu Kołobrzeżanki Roku znalazły się także: Monika Buśko-Kuś, Monika Dziedzic, Alina Hajdamowicz, Paulina Harris, Agnieszka Makowska, Karolina Rejmak, Barbara Szczeglik, Majka Walentynowicz i Ewelina Żurowicz. Galę uświetnił koncert Baranovskiego.

Komentarze  
-2 # mam tego dość ! 2024-03-12 09:46
kiedy te rządy babskie się skończą ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Nasze Programy

Rozmowy z widokiem na powiata
Prezydencki kwadrans
Zdrowie w pigułce
kwadrans z historia
chronograf TKK
chronograf TKK
chronograf TKK
chronograf TKK
 

Najnowsze wideo