Impreza PKOl tworzona przy współpracy z Gminą Miasto Kołobrzeg to najważniejsza impreza o charakterze olimpijskim na polskim wybrzeżu. W tym roku znów przygotowano masę atrakcji dla plażowiczów i miłośników sportu.

II Olimpijski Weekend w Kołobrzegu potrwa dwa dni – 15 i 16 czerwca, na plaży obok molo, w godzinach od 11:00 do 19:00. Na plaży zostanie zainstalowany między innymi basen do SUP, zaplanowano także Strefę Zdrowia i Relaksu, zajęcia z fizjoterapeutą, Strefę Żeglowania i trampoliny. Ciekawą propozycją dla lubiących wyzwania i rywalizację sportową będą turnieje Rugby TAG. Podczas imprezy będą się odbywały warsztaty pierwszej pomocy z naciskiem na zagrożenia związane z wodą i słońcem. Znajdziemy też różne atrakcje dla dzieci, a całą zabawę ubarwią polscy medaliści olimpijscy. 

 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Nasze Programy

Rozmowy z widokiem na powiata
Prezydencki kwadrans
Zdrowie w pigułce
kwadrans z historia
chronograf TKK
chronograf TKK
chronograf TKK
chronograf TKK