Zachodniopomorscy policjanci poszukują 82-letniego Lesława Sucheckiego, który zaginął dwa lata temu. Mieszkaniec Lublina przyjechał pod koniec sierpnia 2016 r. do ośrodka wypoczynkowego w Dźwirzynie na turnus rehabilitacyjny. 


 
Mężczyzna ostatni raz widziany był w dniu przyjazdu do ośrodka przy ul. Wyzwolenia tj. 26 sierpnia 2016 r., około godziny 10:00. Lesław Suchecki prawdopodobnie przed południem opuścił ośrodek i udał się w nieznanym kierunku. Do dziś nieznane jest miejsce pobytu i los 82-latka.

Wzrost: 166-170 cm
Kolor oczu: jasne
Sylwetka: sylwetka średnia
Włosy: włosy krótkie, włosy siwe
Twarz: twarz chuda, b.szczupła
Ubranie mężczyzny w dniu zaginięcia: Koszula bordowa z białymi kwiatami, spodnie z materiału-czarne, półbuty w kolorze jasnym. Łańcuszek na szyi / gruby splot łańcuszka/. Pierścień "Atlanty" na kciuku, zegarek na metalowej bransolecie.
 
 
Osoby, które rozpoznają mężczyznę i mają informację o miejscu jego pobytu, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami z Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie zajmującymi się poszukiwaniem osób zaginionych pod numerem telefonu 91 82 11 725 lub za pośrednictwem maila: poszukiwani@policja.gov.pl.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: paulina@informacje.kolobrzeg.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn