W miniony weekend kołobrzeska drogówka zatrzymała na drogach powiatu trzech kierujących, którzy pomimo ograniczeń, dopuścili się przekroczenia prędkości o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym oraz dwóch kierujących, którzy znajdowali się pod wpływem alkoholu.

Mimo licznych apeli do kierowców o zachowanie rozwagi i szczególnej ostrożności na drodze w dalszym ciągu zdarzają się kierujący, którzy rażąco łamią obowiązujące przepisy ruchu drogowego. 

Nadal dużym problemem jest niestety jazda pod wpływem alkoholu. Pierwszy z zatrzymanych w miniony weekend miał blisko 3 promile alkoholu we krwi, drugi ponad 1,5.

Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do dwóch lat i utrata uprawnień. Policjanci apelują o reagowanie na wszelkie sytuacje, w których osoba nietrzeźwa chce wyjechać na drogę. 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook