Starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski serdecznie zaprasza rodziców i uczniów szkół podstawowych do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Tygodniu Kariery.

Jak co roku, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna włącza się w Ogólnopolski Tydzień Kariery i przygotowuje warsztaty oraz konkursy. Tym razem pod hasłem: "Wyprawa na 3K czyli kariera, kompetencje i kreatywność". Wszystkie informacje zostały rozesłane do szkół podstawowych.

- Zapraszamy przede wszystkim uczniów klas ósmych do zbadania swoich predyspozycji zawodowych, a ich rodziców do wzięcia udziału w zdalnych warsztatach, jak wspierać swoje dziecko w wyborze szkoły. Szczegóły znajdą Państwo na plakacie. Wszystkich zainteresowanych, którzy się jeszcze nie zgłosili, a chcieliby wziąć udział, prosimy o kontakt z Panią Justyną Pilarczyk w poradni pod nr tel. 94 35454 47 - mówi starosta Tomasz Tamborski.

 

Komentarze  
+2 # podatnik 2021-10-17 18:02
czy będzie można zbadać predyspozycje na pracownika spółek miejskich i na radnego z Podczela?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn