"Miejskie Wodociągi i Kanalizacja" Spółka z o.o. w Kołobrzegu, zawiadamia odbiorców w miejscowościach: GOŚCINO DWÓR, MYŚLINO, GOŚCINO, że we wtorek nie będzie wody.

"Miejskie Wodociągi i Kanalizacja" Spółka z o.o. w Kołobrzegu, zawiadamia odbiorców W MIEJSCOWOŚCI: GOŚCINO DWÓR, MYŚLINO, GOŚCINO UL. IV DYWIZJI WOJSKA POLSKIEGO NR 74, 75, 76, UL. ŚWIDWIŃSKA, MUZYCZNA, CICHA, PRYWATNA, KRÓTKA, SPOKOJNA, GRUNWALDZKA, MATEJKI, WYSPIAŃSKIEGO, RATUSZOWA, JAGODOWA, MALINOWA, że w związku z pracami konserwacyjno – remontowymi na sieci wodociągowej, w dniu 26.10.2021 r. od godz. 08:00 do godz. 12:00 ZOSTANIE WSTRZYMANY DOPŁYW WODY.

W wyniku prowadzonych działań wystąpią chwilowe spadki ciśnienia oraz lokalne zmętnienia wody. Za powyższe utrudnienia przepraszamy Odbiorców wody.

Prezes Zarządu

Paweł Hryciów

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook