Starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski oraz wicestarosta Jacek Kuś przekazali na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Kołobrzegu insp. Dariusza Hoca i aspiranta Janusza Kobylaka z Wydziału Ruchu Drogowego zawieszki i opaski odblaskowe dla mieszkańców naszego powiatu.

Na mieszkańców czeka także 6 tysięcy darmowych odblasków, do odbioru w godzinach 07.30 - 15.30 w Starostwie Powiatowym w Kancelarii Ogólnej na parterze - pokój nr 3.

- Nasze poprzednie akcje cieszyły się tak ogromnym zainteresowaniem mieszkańców, że w tym roku zakupiliśmy 5 tysięcy zawieszek i 5 tysięcy opasek odblaskowych. Już od września odbieramy telefony z pytaniami o zawieszki. 4 tysiące odblasków kolejny raz przekazujemy także Komendzie Powiatowej Policji w Kołobrzegu, w ramach wspólnych akcji i działań prewencyjnych, mających na celu poprawę bezpieczeństwa, szczególnie najmłodszych uczestników ruchu drogowego oraz seniorów. Będą rozdawane przez policjantów w szkołach oraz w czasie różnych debat i akcji. Pozostałe 6 tysięcy jest do odbioru na parterze w budynku Starostwa Powiatowego przy Placu Ratuszowym 1 - mówi starosta Tomasz Tamborski.

Koszt zakupu odblasków to kwota 28 000 złotych.

Komentarze  
+3 # J 23 2021-11-30 07:26
Ludzi będą brać odblaski bo za darmo a później wylądują w szafie albo koszu .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Fafa 2021-11-30 07:39
Akurat teraz, kiedy kolejne mutacje wirusa sieją strach, powiat będzie rozdawał odblaski? Niech się ten tłum pod drzwiami zaraza wzajemnie...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+3 # aTomek 2021-11-30 08:07
I to jest dobra inicjatywa. Bądź widoczny po zmroku.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Ania 2021-12-07 15:03
Zawsze była jakaś sumka ! Kpiny jakieś ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook