Koło Miejskie PZW w Kołobrzegu zaprasza na XXXIII Ogólnopolskie Trociowe Zawody Spinningowo-Muchowe nad naszą Parsętą. Zawody, które wchodzą w skład Turnieju Czterech Rzek im. Jana Meyera, odbędą się w dniach 5 i 6 marca 2022 roku.

Memoriał to jedne z największych zawodów łowców troci w Polsce, przyciągające spinningi-stów z całej Polski. Nadmienić należy, iż jednocześnie podczas zawodów odbywa się cyklicznie sprzątanie brzegów rzeki Parsęty i terenów leśnych. Celem imprezy jest promowanie wędkarstwa i zarażanie pasją wędkowania. Wędkarstwo daje możliwość relaksu, zmierzenia się z rekordowymi rybami oraz co najważniejsze uczy opanowania. Patronat honorowy nad impręzą objął starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej PZW.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook