Jest już gotowy projekt budowlany na remont ulicy Jedności Narodowej na odcinku od skrzyżowania z ulicą Wylotową do przejazdu kolejowego. Teraz starostwo będzie się ubiegało o dofinansowanie inwestycji, która została wyceniona na blisko 8 i pół miliona złotych.

Ulica Jedności Narodowej to kolejna ulica w naszym mieście, która wymaga gruntownego remontu. Starostwo przygotowuje się do jej przebudowy. Jest już gotowy projekt budowlany, który uzyskał wszystkie uzgodnienia. W tej chwili starostwo dokonuje wyceny drobnych wywłaszczeń.

Miasto także ma już gotową dokumentację projektową swojego odcinka ulicy Jedności Narodowej. Odcinek od torów kolejowych do ulicy Wylotowej to część należąca do powiatu. Aby ułatwić kierowcom wyjazd z ulicy Wylotowej na Jedności zostanie wybudowane rondo.

Starostwo, podobnie jak miasto, na przebudowę ulicy Jedności Narodowej będzie się ubiegało o dofinansowanie.

 

Więcej w materiale wideo.

 

Komentarze  
+3 # ika 2022-07-16 07:23
super!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # Spaniel 2022-07-16 10:36
Ale będzie sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu z sienkiewicza i z rybacka?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+2 # Zol 2022-07-18 01:13
Mam nadzieję e ze w projekcie są zatoki dla autobusów MZK a nie jak obecnie autobus gdy zatrzymuje się na przystanku to blokuję ruch.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn