12 maja podpisano umowa pomiędzy Samorządem Województwa Zachodniopomorskiego w Szczecinie reprezentowanym Przez Annę Bańkowską, a Joanną Babiak dyrektor Zespołu Szkół Ekonomiczno – Hotelarskich im. Emilii Gierczak w Kołobrzegu na realizację projektu pod tytułem „Ryba jako symbol kulinarny regionu”. 

Koncepcja będzie realizowane w ramach programu operacyjnego „Rybactwo i Morze”, w ramach działania „Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczności” Priorytet 4.

Całkowita wartość zadania wynosi 45 539,45 zł. z czego dofinansowanie wynosi 38 708,53 zł. 

Celem projektu jest przeprowadzenie m.in. cyklu warsztatów kulinarnych z wykorzystaniem ryb morskich. W ramach realizacji zdania zakupione zostanie profesjonalne nagłośnienie oraz projektor wraz z ekranem sufitowym. Umowa została podpisana w towarzystwie Pana Bogdana Błaszczyka, Prezesa Zarządu Stowarzyszenia Rybackiego Lokalna Grupa Działania „Morze i Parsęta” którego członkiem jest również ZSE-H w Kołobrzegu.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn