Dziś w Sali Plafonowej Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu wręczone zostały Odznaki Honorowe Gryfa Zachodniopomorskiego dla zasłużonych lekarzy oraz pracowników służby zdrowia z terenu powiatu kołobrzeskiego. 

Odznaki Honorowe Gryfa Zachodniopomorskiego są przeznaczone dla ludzi, którzy swoim działaniem i życiem udowadniają, że warto jest pracować na rzecz mieszkańców swojego miasta i regionu.

Odznaki  otrzymali:  lekarz medycyny Zofia Bogdańska, lekarz medycyny kardiolog Roman Ronkowski, mgr farmacji Witold Kępiński oraz lekarz medycyny Jarosław Żupaniec, który nie mógł być obecny na uroczystości.

Swoje odznaczenia przyznał także Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej Zarząd Koła AK w Kołobrzegu: Odznakę " Kolumbowie Rocznik 20" kapitanowi Armii Krajowej Józefowi Wołochowicz, oraz medale z okazji 80-lecia Armii Krajowej otrzymali: Jerzy Żulicki, Waldemar Dołowy i Kazimierz Ratajczyk. 

Komentarze  
+10 # olek 2023-05-24 21:14
Jak bezczelnie i łatwo się przytulić do wyróżnionych. Czterech wyróżnionych, nie wszyscy obecni, a przytulonych z gębami pełnymi uśmiechu(jak by było z czego się cieszyć) sześciu. Czy wy wybrańcy wiecie co to wstyd???
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-4 # Sandra. 2023-05-25 08:28
Gratulacje dla wszystkich zasłużonych lekarzy. Od lat korzystamy z ich wiedzy i doświadczenia. :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+5 # aTomek 2023-05-26 00:03
Jeżeli brakuje własnych sukcesów to trzeba podpiąć się pod innych.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn