W ubiegłym tygodniu w urzędzie miasta odbyło się spotkanie parlamentarzystów z naszego regionu, podczas którego rozmawiano o najważniejszych problemach z którymi samorząd mierzy się na co dzień. Chcemy aby te zapewnienia z kampanii wyborczej faktycznie przekuły się w rzeczywistość, mówi Jacek Kuś.

Najważniejszym elementem, jak podkreśla Jacek Kuś, związanym z tym aby Kołobrzeg znowu wrócił na mapę zarówno turystyczną jak i gospodarczą, jest rozwój portu morskiego. To był pierwszy punkt o którym rozmawiali parlamentarzyści na ostatnim spotkaniu w urzędzie miasta. Nasi parlamentarzyści obiecali, że będzie to jedna z pierwszych spraw którą zajmą się już w momencie powołania nowych ministerstw. 

Rozmowy dotyczyły także powrotu samorządności do samorządów.

Kolejny ważny temat poruszony podczas spotkania to ustanowienie taryf za wodę i ścieki dla naszego regionu. 

Tematów jest bardzo dużo, chcemy jak najszybciej przystąpić do prac, tak aby ta nowa kadencja miała określone cele, mówi Jacek Kuś.

Więcej w materiale wideo.

Komentarze  
+12 # EXTRA30 2023-11-30 18:57
Wazne jest likwidacja nielegalnego handlu na ul.Reymonta czy to jest w Programie?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+8 # mieszkaDanka 2023-12-01 11:17
Ustalenia parlamentarzystów , to my znamy ,z PO-przednich kadencji , jaka aktywność w sejmie i senacie takie działania w regionie -przypomnę parlamentarzystom plakaty DROŻYZNA -chleb po 30 zł ????
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn