Dzisiaj, w Zespole Szkół Policealnych przy ulicy Grottgera podpisano list intencyjny w sprawie utworzenia w Kołobrzegu wydziału zamiejscowego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej.

Dziś został podpisany list intencyjny w sprawie utworzenia w Kołobrzegu wydziału zamiejscowego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej. W obecności Ministra Nauki Dariusza Wieczorka zawarte zostało porozumienie pomiędzy Miastem Kołobrzeg, Powiatem Kołobrzeskim i Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Koszalinie. O uruchomienie wydziału zamiejscowego aktywnie zabiegała Prezydent Miasta Anna Mieczkowska,a dzięki wsparciu Ministra oraz Powiatu Kołobrzeskiego cel ten stał się możliwy do zrealizowania. Pierwsza rekrutacja odbędzie się jeszcze w tym roku. Zajęcia będą się odbywały przy ulicy Grottgera.

 

Komentarze  
0 # aaa 2024-03-20 08:45
A później ktoś przejmie "medyka", zlikwiduje filię i zbuduje nowy hotel.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn