W auli I Liceum Ogólnokształcącego Dwujęzycznego im. M. Kopernika podpisano z wykonawcą umowę na „Modernizację auli w jednostkach oświatowych Powiatu Kołobrzeskiego”. Inwestycja dofinansowana jest ze środków Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych i wynosi 98%.

Inwestycja podzielona została na dwa zadania: remont i przebudowę auli w budynku I Liceum Ogólnokształcącego Dwujęzycznego im. M. Kopernika w Kołobrzegu, oraz remont auli w Zespole Szkół nr 2 im. H. Sienkiewicza w Kołobrzegu. Zakres prac w Koperniku obejmie odbudowę siedzisk na balkonie oraz odtworzenie wejść z poziomu korytarza na drugim piętrze, naprawę elementów konstrukcyjnych, montaż kurtyn i rolet zaciemniających, remont pomieszczeń oraz pomieszczeń zaplecza technicznego, konserwację stolarki drzwiowej, odtworzenie doświetlenia auli, wymianę parkietu, wyposażenie auli w profesjonalny sprzęt audiowizualny oraz projektor.

Remont auli w Sienkiewiczu obejmie m.in.: wymianę wykończenia posadzki, remont wykończenia ścian, wymianę stolarki okiennej i drzwiowej, remont wykończenia sufitu, remont instalacji elektrycznej w pomieszczeniu, wykonanie instalacji LAN, remont istniejącej instalacji wentylacji mechanicznej. Termin wykonania całości przedmiotu umowy ustalony został się na 400 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy. Reont nie będzie utrudniać nauki, ponieważ jak zapewnia wykonawca najgłośniejsze prace zostaną wykonane podczas wakacji. Wykonawcą inwestycji jest firma Sebastian Iwicki Usługi Remontowo-Budowlane z siedzibą w Kołobrzegu. Koszt inwestycji: 1.528.249,93 zł brutto, nadzór inwestycji: 55.000,00 zł brutto.

 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn