Policjanci z Kołobrzegu skutecznie uniemożliwili jazdę mężczyźnie, który jechał drogą ekspresową niedopuszczonym do ruchu motorowerem. Za brak wyobraźni kierującego ukarano wysokimi mandatami.

Do dyżurnego kołobrzeskiej jednostki dotarła informacja o kierującym, który na drogę ekspresową wjechał skuterem Skierowany na miejsce patrol z Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Kołobrzegu zatrzymał jadącego jednym z pasów drogi ekspresowej S6 mężczyznę. Policjanci przeprowadzając kontrolę drogową ujawnili także, że elektryczny motorower, którym poruszał się kierowca, był niedopuszczony do ruchu. W związku z popełnionymi wykroczeniami mundurowi nałożyli na mężczyznę dwa mandaty na kwotę 1750 zł oraz 3 punkty karne.

W związku z tego typu zdarzeniami policjanci apelują do wszystkich kierowców o przypomnienie i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Twoje bezpieczeństwo, w dużej mierze, zależy od Ciebie.

 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn